ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Výlet 8. třídy

Letošní výlet osmáků, který proběhl v pondělí a úterý, byl pojat ve sportovním duchu.

Nejdříve jeli vlakem do Mokrých Lazců a odtud pěšky do Kravař – Buly Arény. Zde si zahráli minigolf a bowling, někteří žáci poprvé v životě. Zpět se vraceli stejným způsobem – pěšky a vlakem. Večer výlet pokračoval sportovními aktivitami na školním hřišti a v tělocvičně. Po celodenních aktivitách přišla k chuti pizza, za kterou velmi děkují panu Mustarovi. A byl čas na posilující spánek ve školním sále. Místo Večerníčku přiletěl film a o klidný spánek osmáků se postaraly paní Alice Koudelková a paní Jana Mlčochová, kterým také velmi děkují. Druhý den, po vydatné snídani ve školní kuchyňce, vyrazili do Ostravy na lítou bitvu v Laser game centru. Domů se vraceli unavení, ale spokojení.
Mgr. Latoňová