ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Den dětí se staršími kamarády

Někdy k nám do družiny přijdou kamarádi z vyšších tříd. Hrajeme hlavně vybíjenou, ale i spoustu jiných her. A protože nás to s ními baví, přišli i na náš Den dětí. Zasoutěžili si s námi a hlavně pomáhali v baru. Den začal hledáním indicií a luštěním tajenky. Za vyluštění jsme dostali “hájeckou bankokofku” a poukázku dle výběru.  Pak jsme se pustili do soutěží s deváťáky. Za účast (nebo odvahu?) jsme dostali jednu bankokofku, za vítězství nad nimi bankokofky dvě. Taky jsme mohli střílet na terč nebo stavět z písku. Co jsme si mohli nakoupit v baru za naše bankokofky? Nakrájené ovoce, drinky, cukrovou vatu nebo čokoládovou fontánu. A kdo nechtěl mlsat, mohl si koupit nafukovací balónek a vyrobit si z něj třeba zvířátko. Den se povedl a myslíme si, že jsme si ho  užili my malí i ti velcí. Moc jim děkujeme, že je máme.

Děti z ŠD