ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Výlet 7. třídy

Minulý týden, ve čtvrtek a pátek se žáci 7. třídy vypravili na výlet. Čtvrtek patřil Ostravě. Nejdříve si zařádili v laser game – probíhaly nelítostné bitvy mezi družstvy, ale každý si to parádně užil. Pak jsme se šli zklidnit do přírodovědného muzea, kde naši žáci mile překvapili paní průvodkyni svými znalostmi. Poté jsme se na Ostravu podívali z výšky 73 metrů z vyhlídkové věže ostravské radnice. A výlet pokračoval i po návratu do Háje. Sedmáky večer čekaly různé sportovní aktivity a přespání v tělocvičně školy.
V pátek jsme vyrazili do Beskyd, do Ostravice a cílem bylo dobytí Lysé hory. Vzhledem k různé kondici žáků jsme se rozdělili tak, aby si každá skupina užila turistiku v krásné přírodě. Ti největší borci skutečně Lysou pokořili. Na závěr nás čekalo vyžití v lanovém centru Opičárna. Večer jsme se vraceli unavení, ale plní zážitků.
Na závěr patří velké díky paní Hrbáčové a paní Mlčochové, které posílily pedagogický dozor.
Mgr. Latoňová