ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zápis do 1.třídy pro školní rok 2023/24

V úterý 4.4. proběhl ve škole zápis předškoláků do první třídy. Letos jsme zápis pojali jako ohlédnutí za významným dnem pro naši zemi – a to 30. výročí vzniku ČR. Ve spolupráci s mateřskou školou jsme mohli vyzdobit chodbu 1.stupně podařenými obrázky našich budoucích prvňáčků, kterým se podařilo ztvárnit na papír různá významná místa naší republiky.

Při plnění úkolů na samotném zápisu děti dokazovaly, že se ve škole určitě neztratí. Za jejich předvedený výkon byly děti odměněny plackou prvňáčka a spoustu drobností, které vyráběli žáci naší školy. Společně s dětmi jsme na chodbě vytvořili národní strom – lípu. Děti tvořily korunu stromu pomocí lístků, na který se podepsaly a přišpendlily tam, kde chtěly. Na památku se děti mohly vyfotit v našem tematickém fotokoutku.O zpestření času po zápisu se postarali naši páťáci, kteří si pro děti připravili aktivity ve školní družině. Po příjemné chvilce u malého občerstvení jsme si s budoucími školáky zamávali a řekli na shledanou v září u nás ve škole. Moc se na vás těšíme!

paní učitelky I. stupně