ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Bronzová medaile pro 1. – 3.třídu v minikopané

Dne 20. 4. jsme se zúčastnili okrskového kola McDonald Cupu pro děti z 1. – 3. třídy. Někteří výborní fotbalisté byli zrovna nemocní, ale v Háji máme spoustu šikovných sportovců, kteří se umí nejen hýbat, ale i poslouchat. Trenéry našeho týmu byli Dan Handl a Maty Häuser z deváté třídy. Společně s fotbalisty a jedním tatínkem to dotáhli na krásné třetí místo ve skupině.

Turnaj se trochu protáhnul, a proto jsme se nezúčastnili vyhodnocení a utíkali na vlak, abychom stihli oběd. Přiznávám, že to nebylo dobré  rozhodnutí. Vlak nám totiž nakonec stejně ujel. Naštěstí byly paní kuchařky moc ochotné a nechaly pro nás jídelnu otevřenou i po čtrnácté hodině.

V úterý jsme se dozvěděli, že jsme vyhráli i medaile. Jeden telefon a jedna cesta do Opavy a ve středu jsme je měli.

A ještě malý test pro čtenáře. Hádejte, kolik bylo v našem týmu chlapců a kolik děvčat? Úkol pro vás je o to těžší, že zrovna v den fotografování fotbalistů probíhal Barevný den deváťáků, kdy se kluci převlékli za holky a naopak.

Věra Bielková