ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Další matematický úspěch žáků z Háje

Máme za sebou okresní kolo matematické olympiády, tentokrát pro žáky z 6. – 8. ročníku. Naši školu reprezentovalo celkem 8 žáků a žákyň: Ben Bureček, Nikol Bůžková, Tonda Richter, Tonda Černý, Róza Mustarová, Barča Handlová, Amálka Lyková a Vojta Žižka.
A byli skvělí! Tonda Černý ze 7. třídy získal plný počet možných bodů – 18 a obsadil dělené 1. místo. Další se stali úspěšnými řešiteli: Amálka Lyková 8. tř. – 15 bodů, Róza Mustarová 7. tř. – 12 bodů a Tonda Richter 6. tř. – 10 bodů.
Připomínám ještě výborné výsledky z předchozích soutěží – Pythagoriáda a Matematický Klokan. Dá se tedy objektivně tvrdit, že na naší škole zrají skvělé matematické hlavičky.
Všem soutěžícím děkuji za příkladnou reprezentaci školy.
Mgr. Latoňová