ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Soutěž ve sběru banánových krabic

Vážení rodiče,
Sdružení rodičů a přátel dětí při ZŠ Háj HAJETO připravuje ve spolupráci s externí agenturou pro naše žáky program k oslavě dne dětí. Pro tento program bude potřeba velký počet banánových krabic. Tím, že krabice seženeme sami, ušetříme významnou finanční částku. Chtěli jsme Vás proto požádat v této situaci o pomoc a současně vyhlásit soutěž tříd ve sběru „banánových krabic.“ Sběr krabic i evidenci bude zajišťovat pan školník Ladislav Šiplák, je možné tedy krabice od pondělí 8. 4. nosit do školy přímo jemu. Je důležité, aby krabice obsahovala oba díly-tedy základ i víko. Soutěž bude trvat do 20. 5., pokud se však podaří odpovídající počet krabic zajistit dříve, bude ukončena před tímto datem. Tři nejlepší třídy budou na závěr vyhodnoceny a odměněny.
Předem díky za veškerou pomoc.
Mgr. Ondřej Hubáček