ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Leden ve znamení Olympiády v českém jazyce

Hned na počátku ledna jsme aktivně vstoupili do měření sil ve znalostech českého jazyka. V pondělí 9. ledna proběhlo na naší ZŠ školní kolo Olympiády v českém jazyce, ve kterém na 1. místě zabodovala Anežka Lyková. V těsném závěsu se držela Eliška Beránková a Anička Černá. Pravidla ukládají, že do okresního kola může z naší školy postoupit jen jedna, a tak 29. leden byl pro Anežku Lykovou ve znamení okresního kola Olympiády v českém jazyce. V konkurenci 48 účastníků ze škol v okrese si naše Anežka vybojovala pěkné 15. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Přejeme všem zúčastněným zúročení znalostí v dalších důležitých zkouškách, které naše daváťáky ještě čekají.

Mgr. Sylva Ludvíková