ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Deváťáci, byli jsme na Vás pyšní ! aneb Den se seniory

Ve středu 22. května jsme se stali spolupořadateli Krajských sportovních her seniorů, které letos probíhaly pod záštitou Krajské rady Moravskoslezského kraje a obce Háj ve Slezsku v nádherném areálu fotbalového hřiště. Naši žáci 9. třídy se stali rozhodčími, poradci v oblasti IT a organizátory i pomocníky na stanovištích, která jednotlivá družstva seniorů z celého Moravskoslezského kraje procházela. Senioři poměřili své síly, pobavili se, zasoutěžili si a vytvořili atmosféru pro nová přátelství. Vážíme si toho, že jsme byli Klubem seniorů Háj ve Slezsku, panem předsedou Z. Mustarem a p. K. Kupkou osloveni ke spolupráci. Děkujeme našim deváťákům za to, jak se na úrovni a zcela na 100 % zhostili role rozhodčích, pomocníků a IT odborníků a vnesli do celého dne naději, že jsou připraveni přebírat generační štafetu, jsou empatičtí a vědí. že jednou jim také začnou přibývat léta. Děkuji kolegům Mgr. Z. Krzestanové a Mgr. P. Suchánkovi za aktivní účast na tomto dni a děkuji všem, kdo vytvořili optimální podmínky pro úspěšný a smysluplně strávený den.
Sylva Ludvíková, ředitelka školy