ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zápis do 1. třídy

V pondělí 15.4. proběhl ve škole zápis předškoláků do první třídy. Zápis letos provázelo motto: Představte si na chvíli, kdyby byl svět černobílý…. Zároveň jsme tak tematicky navázali na proběhlý školní ples BLACK & WHITE. Černobílé obrázky našich žáků, černobílé balónky a stejně tak i barevně ladící kočičí fotokoutek s plyšáky a polštářky všem zpříjemnilo čekání na samotný zápis. Ve spolupráci s mateřskou školou jsme vyzdobili chodbu 1.stupně také podařenými černobílými obrázky našich budoucích prvňáčků. Pyšně je představovali nejen rodičům, ale i paní učitelce 😊

Při plnění úkolů na samotném zápisu děti dokazovaly, že se ve škole určitě neztratí. Za jejich předvedený výkon byly děti odměněny plackou prvňáčka a drobnými dárky, které vyráběli žáci naší školy. O zpestření času po zápisu se postarali naši páťáci, kteří si pro děti připravili aktivity ve školní družině. Po příjemné chvilce u malého občerstvení jsme si s budoucími školáky zamávali a řekli na shledanou v září u nás ve škole.

za tým 1.stupně

Mgr. Andrea Hubáčková