ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Dětský den v 2.A

1.6. slavily svátek všechny děti, a tak nás napadlo, že si ho užijeme trochu netradičně. Při vstupu do třídy jsme společně nachystali mini raut, kde mohly děti zobnout všelijaké dobroty. V tělesné výchově jsme vyzkoušeli aerobní prvky na step bednách. Trochu se nám sice zamotávaly nejen nohy, ale aspoň jsme se zasmáli. Následovala hodina naruby. V této hodině děti přebraly roli učitele a paní učitelka s asistentkami usedly zpět do školních lavic. Děti zjistily, že „kantořina je i dřina:-)“,  ale statečně bojovaly až do samotného zazvonění.

Ke svému svátku děti dostaly dáreček v podobě výborných palačinek paní Alice Koudelkové, která u nás vykonávala svou praxi asistenta pedagoga.  Na pečení jsme využili naši cvičnou kuchyň, kde si děti mohly svou palačinku dle chuti nazdobit Nutellou či výbornou domácí marmeládou a jako třešničku na dortu „načančat“ šlehačkou. Na závěr nechybělo přiťuknutí dětským nealkoholickým sektem :-). Paní Alici moc děkujeme za sladký dárek pro děti!

2.A a Andrea Hubáčková, Andrea Vaňková, Alice Koudelková