ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Snad se Vám to bude líbit

Kulturní komise Obecního úřadu v Háji ve Slezsku nás oslovila s prosbou o vystoupení na Den obce. Vystoupení proběhne 11.6. asi v 15.30 hod.v Dohnálkově parku a my se pilně připravujeme.Když u nás byla praktikantka, naše bývalá žačka, Ellen Kozlovská, ušila nám pláště a my jsme pak v družině zjistili, jak se do tunýlku pomocí spínacího špendlíku, navléká guma. Z rolek od toaletního papíru a lepících pásek si vytváříme barevné bambitky. Ve výtvarném kroužku jsme vyrobili  kytky z kartónu, nakreslili škaredé obrazy a nabarvili krásné konve. Paní učitelky hudební výchovy nás učí ústřední písničku z pohádky Tajemství staré bambitky 2. No a samozřejmě v družině nacvičujeme a neustále trénujeme. Některé děti si ještě rozmýšlejí, jestli vystoupí, protože mají trému. Všichni ale věříme, že když nám budete držet palce, tak se to povede. A kdyby náhodou ne, tak oceníte naši snahu.

Za ŠD Věra Bielková