ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Což takhle dát si drink?

Sluníčko svítí, na naší jižní terase je horko jako v létě a to znamená, že je čas na tradiční letní drink. A my jsme připraveni. Děti z družiny, stejně jako loni, nasbírali 2 500 hlaviček pampelišek a 1 700 hlaviček sedmikrásek. Nakoupili jsme suroviny a ve  školní kuchyni uvařili spoustu pampeliškového a sedmikráskového velmi zdravého sirupu. No a pak si v družině mícháme drinky. Trochu sirupu, hodně čisté vody a k tomu si krajîme citrony a pomeranče. Vše dozdobíme lístečky máty nebo meduňky, kterou máme od paní učitelky Hubáčkové, a kterou poctivě denně zaléváme. A vůbec nejsme lakomí. Když k nám zavítali naši starší spolužáci, co mají “odpoledka” , velmi rádi jsme se  s nimi podělili a rádi je zase uvítáme.

Za ŠD Věra Bielková