ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

A jsme opět ve hře!!!

Po nekonečně dlouhé době se děti výtvarného kroužku naší družiny konečně dočkaly tradiční  výtvarné soutěže opavských škol. S nadšením jsme přivítali téma letošního ročníku – “Mňam, mňam, mňamky” – a doslova s chutí jsme se pustili do díla. 

 Nakonec jsme na soutěž vyslali dvě kolektivní prostorové práce – z první a druhé třídy – a fantastický obrázek Julči Marethové ze 4. třídy. 

 Konkurence byla letos opravdu obrovská a některá dílka by se bez studu mohla vyjímat třeba klidně i v galerii…. A přesto jsme krásně bodovali!!! Druháci si vykreslili nádherné druhé místo v kategorii prostorových prací a prvňáčci získali čestné uznání. 

 Výstava prací je k vidění ( a téměř k nakousnutí ) v OC Breda v 1. patře vedle prodejny NewYorker do 7. 6. 2022. Pokud budete mít náladu, neváhejte a přijďte se pokochat a pošimrat své chuťové pohárky!!!

Všem našim “velkým – malým” umělcům móóóc gratuluji a jen tak dále…hlavně ale s chutí !!!

 

Za výtvarný kroužek

Jana Mlčochová