ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Bezva výlet dětí z 1.B

Ve čtvrtek 5.5. jsme se s dětmi z 1.B. vydali vláčkem do Jilešovic. Nejdříve jsme šli do přírodní rezervace Kozmické louky. Byli jsme vybaveni dalekohledy, takže jsme viděli spoustu ptáků. Bohužel jsme neviděli divoké koně. Smutní jsme z toho nebyli, protože nás ještě čekala návštěva u Dihlů. U Viktorky na zahradě, kde jsme si pohráli a posvačili, se pásly lamy, v ohrádce byl krásný králíček a po ruce malé Danielky lezl africký šnek. A to pořád ještě nebylo všechno. Společně jsme se přemístili do kravína s padesáti mladými býčky a svezli se na kombajnu. Museli jsme spěchat do družiny, a tak jsme nestihli traktor a nanuky, které nám Viktorčina maminka koupila. A tak jsme si slíbili, že pokud to bude možné, ještě někdy dojedeme.
Věra Bielková, Ellen Kozlovská a děti z 1.B