ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2022/2023

Ve středu 6.4. proběhl ve škole zápis předškoláků do první třídy. Letos jsme zápis pojali jako ohlédnutí za letošními Zimními olympijskými hrami v Pekingu. Ze školky jsme dostali nádherné obrázky malých nadějných sportovců, které vyzdobily chodbu prvního stupně. Při plnění úkolů děti dokazovaly, že se ve sportu ani ve škole určitě neztratí. Za jejich předvedený výkon dostaly medaili, byla jim připnuta placka prvňáka, medaile a spoustu drobností. Na závěr si mohly všechny děti užít zábavu, kterou poskytoval náš sportovně laděný fotokoutek se stupni vítězů. Žáci naší si pro budoucí prvňáčky připravili olympijský park plný sportovních aktivit, který byl velmi hojně navštěvován nejen dětmi samotnými, ale také jejich rodiči. Po příjemné chvilce u malého občerstvení jsme si s budoucími školáky zamávali a řekli na shledanou v září u nás ve škole. Moc se na vás těšíme!

paní učitelky I. stupně