ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Olympijský běh bude i v letošním roce v Háji ve Slezsku

V novém termínu, 16. září 2020, se uskuteční tradiční závod Olympijského běhu v Háji ve Slezsku.

T-Mobile Olympijský běh se koná každý rok v rámci oslav Olympijského dne. Olympijské myšlenky prostřednictvím běhu ožívají již přes třicet let a může u toho být každý, kdo má běžecké boty a chuť vyrazit na připravené trasy.

Všechny závody rozmístěné na více než osmdesáti místech po celém Česku budou mít jeden společný cíl – jako jeden tým odstartovat najednou v 18. hodin, a to přímo z éteru Českého rozhlasu Radiožurnálu.

Poběžíme na tradičních tratích 4 nebo 8 kilometrů ulicemi obce.

Zvýhodněná registrace je do konce května.

Podrobnosti, aktuální informace a možnost elektronické registrace na https://www.olympijskybeh.cz/zavody/haj-ve-slezsku-2020

Všechny Vás srdečně zvou pořadatelé.