ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Den otevřených dveří

V rámci oslav 70 let naší školy připravujeme na pátek 21. února Den otevřených dveří.

Připomeňte si s námi, jak škola (a výuka) vypadala dříve. Nahlédněte do školních kronik, zavzpomínejte nad vystavenými fotografiemi na své školní léta.

V učebnách pro Vás budou připraveny ukázky žákovských činností, výuky, pokusů. Na závěr dne otevřených dveří vás čeká krátké vystoupení žáků v sále školy. Speciální aktivitou pak budou dílny pro návštěvníky. Jsou připraveny tak, abyste si mohli vyzkoušet některé činnosti na vlastní kůži. Naši pedagogové Vás provedou čtenářskými dílnami, variabilním tréninkem, netradičními sportovními hrami, prací s filmovými ukázkami při výuce dějepisu nebo hudebními workshopy.

Kvůli omezené kapacitě workshopů je nutné se na dílny předem registrovat. Pokud byste měli o dílnu zájem, prosíme, abyste se zapsali přes google formulář co nejdříve – https://forms.gle/Z7j5GUZYUT6wUc3Y6.

Časový harmonogram dne:

14:00 – 18:00 – prohlídka školy (výstava fotografií, ukázky aktivit a pokusů v učebnách, historický koutek, posezení u kávy a drobného občerstvení)

16:00 – 1. blok dílen (pro zájemce – viz přihlašovací formulář)

17:00 – 2. blok dílen (pro zájemce – viz přihlašovací formulář)

18:00 – vystoupení žáků v sále školy