ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

TŘEŤÁCI NADĚLOVALI V DOMOVĚ DŮCHODCŮ

Třeťáci potěšili důchodce v domově Magnolie a nadělili jim dárky. Na Vánoce by měly zářit oči všem, nejenom dětem, proto jsme se rozhodli, že uděláme radost i jiným a přispějeme na dobrou věc. Vyslyšeli jsme přání čtyř babiček, které si pod „Strom splněných přání v Globusu“ napsaly, že chtějí set-top box. Společně s dětmi a jejich rodiči jsme dali dohromady krásnou částku, která nám umožnila zakoupení čtyř takových zařízení. Dárky měly konkrétní adresáty: paní Márii (88 let), Evu (76 let), Ilonu (87 let) a Alenu (75 let). K dárkům jsme za každého z nás připojili i přání s dopisem. Máme velkou radost, že se nám to povedlo a pevně věříme, že darovaná zařízení budou dlouho sloužit.

Veronika Dikovská a třeťáci