ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Vycházka do Smolkova

„Jdeme se podívat k Adamovi na býky,“ tak zněla odpověď třeťáků na časté otázky, kam se to chystáme ve čtvrtek ráno. Návštěva hospodářství se nám moc líbila. Viděli jsme dva dvouleté býky a pak tři malé, několikaměsíční. Adamův dědeček nám poutavě povyprávěl, jak se o býky starají. Adam nám zase ukázal traktor, který umí ovládat.
Poté jsme se zastavili ve smolkovské školce. Pozdravili jsme jak malé kamarády, tak paní učitelky, které se před 3 roky staraly o 7 dětí z naší třídy. Děkujeme paním učitelkám i dětem za vřelé přijetí a za to, že jsme si mohli společně s nimi pohrát.
Poslední zastávka naší vycházky byla u Černínů na jejich zahradě. Luki nám ukázal jejich novou želvu ve venkovním výběhu, andulky i králíka.
Jiřina Hrbáčová, Jana Mlčochová a děti ze 3. třídy