ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Barevný den se zvířecími kamarády v páté třídě    

Dnes ve čtvrtek 30. května nás bylo ve třídě více než obvykle. V první vyučovací  hodině nám předvedli dva naši spolužáci- Dan Handl a Eliška Šimečková výcvik svých pejsků Bely a Frodyho. Oba pejsci zvládali  základní povely bravurně. Potom nás navštívil pan Temr, který si pro nás připravil velmi zajímavou přednášku o papoušcích. Dozvěděli jsme se mimo jiné, jací papoušci jsou vhodní pro chovatele začátečníky a spoustu jiných zajímavostí. Dokonce k nám do třídy dva své papoušky přivezl- korelu Vojtu a papouška šedého žaka. V poslední vyučovací hodině u nás proběhla ukázka canisterapie paní Bukovjanová s pejsky Bakym a Terezkou. Moc jsme si dnešní den užili a zažili přitom spoustu legrace.
Táňa Zavacká