ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Děti ze školní družiny na Ostré hůrce

V sobotu 27. 4. 2019 kladli pamětníci květiny k památníku popravených zakladatelů Slezského odboje. Na jejich přání byly na akci pozvány i děti ze školní družiny, aby předvedly krátký program. Děti si samy vybraly písničky, které na vystoupení zazpívají. Překvapením pro ně bylo, že celé setkání mají zahájit státní hymnou. Tu si zazpívaly společně s Plk. v.v.ing. Jaroslavem Žáčkem. Pro plukovníka a všechny zúčastněné se staly děti symbolem smyslu oběti členů Slezského odboje.
Špatného počasí a ranního sobotního vstávání se nebáli –  Petr a Vilém Rozkošní, Eliška Galová, Josefína Řehulkvá, Lucie Lazarová, Sofie Trojanová, Eliška Výtisková, Julie Marethová, Julie Martinů, Tobiáš Holec, Ben Bureček, Antonín Dluhoš, Tadeáš Brojáč, Jarda Kožák, Miroslav Langer.
Marta Formánková, Jiřina Hrbáčová