ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Vánoční strom v Háji ve Slezsku

1.12. 2018 se rozsvítil slavnostně vánoční strom v naší obci. Mrazivé počasí neodradilo ani tentokrát příznivce této události, kteří zcela zaplnili náměstíčko u hotelu.
Je již tradicí, že u stromečku se svým pěveckým vystoupením účinkují žáci a učitelé ZŠ Háj ve Slezsku. V jejich repertoáru tentokrát zazněla koleda JÁ BYCH RÁD K BETLÉMU. Píseň LORETA na text Jiřího Žáčka, ke které hudbu složila žákyně ZUŠ Vladislava Vančury Anastásie Štěpánová. Písně ZAFÚKANÉ zazpívaly p.učitelky J. Hrbáčová, A. Palovská a vychovatelka M. Formánková. VÁNOCE NA MÍRU paní učitelky zpívaly společně s dětmi z pěveckého kroužku školní družiny. Vystoupení uzavřela žákyně 9. třídy M. Simonová, vánočním songem UŽ Z HOR ZNÍ ZVON.
Rodičům, dětem i učitelům děkuje za spolupráci.
M. Formánková