ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Opava očima dětí

Děti výtvarného kroužku školní družiny si minulý týden převzaly úžasná ocenění za výtvarnou soutěž “Opava očima dětí” pořádanou Výtvarným ateliérem volného umění při galerii u Jakoba.

Děti ztvárnily známá opavská místa, budovy a zákoutí jako taková, či využily svou bohatou fantazii a podívaly se na opavskou architekturu svým neotřelým,originálním pohledem.

V obrovské konkurenci mnoha prací opavských škol získala Lenka Volná 3. místo, Josífka Řehulková 2. místo a Valča Michalisková byla oceněna krásným 1.místem. Eliška Galová a Katka Váňová se právem mohou pochlubit zvláštní cenou poroty.

Všechny soutěžní práce budou vystaveny v OD Breda( v zadní časti u intersportu) do konce června. Určitě stojí za to, abyste se přišli pokochat skvělými výtvory nejen našich vytvarníků. Hájeckým umělcům ještě jednou moc gratuluji a přeji mnoho tvůrčích nápadů.

Jana Mlčochová