ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Užili jsme si Prahu

V úterý 22. května jsme se vydali na třídenní výlet do Prahy. Celí natěšení jsme si užívali už jenom cestu Regiojetem, kde jsme se posilovali dortíky a croissanty.
Prahu jsme si nejdříve pořádně prohlédli z výšky Petřína. Prošli jsme Pražský hrad, zamlsali si v muzeu čokolády, zahráli hru v muzeu Karla Zemana. Navštívili celou řadu významných a zajímavých míst, pluli po Vltavě. Nezapomenutelným zážitkem bylo představení v Národním divadle a následně posezení v kavárně Slávia. Tady dokonce Patrik, Eliška a Anežka zahráli hostům na klavír a sklidili ocenění a potlesk.
I když nás potkalo několik nečekaných situací, tak jsme si výlet skvěle užili a domů se vraceli se spoustou zážitků.
žáci 9. třídy