ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Děti výtvarného kroužku opět bodovaly

V pondělí se skupinka mladých výtvarníků naší školy rozjela do Opavy, aby se v galerii v OD Breda zúčastnila slavnostní vernisáže a vyhodnocení výtvarné soutěže ŠD. Letošní téma bylo opravdu kouzelné -“ Pohádkový svět”. A tak se galerie zaplavila princeznami, draky, rytíři a všelijakými napřirozenými pohádkovými bytostmi….a také čtyřmi dílky našich dětí, která získala ocenění.

V kategorii 1. – 2.tř. si první místo odnesla princezna Eliška Výtisková a s draky úspěšně bojoval rytíř Vojta Kundrát, který si vybojoval místo třetí.

V kategorii 3. – 4.tř. si doslova zlatou rybku (tedy první místo) ulovila Terezka Temrová a na třetím místě zachránila princeznu před zlým drakem Vanesska Kubicová.

Pokud se chcete také vy přenést do světa pohádek, určitě se přijďte podívat do galerie v OD Breda, výstava potrvá do konce dubna.

Všem dětem, které se nechaly unést do světa pohádek a výtvarně ztvárnily své fantazie a sny, moc děkuji. Oceněným výtvarníkům ještě jednou gratuluji a všem přeji mnoho inspirace a dalšího tvůrčího nadšení.

Jana Mlčochová