ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

V úterý 17. dubna jsme se zúčastnili tradičních atletických závodů v Opavě na ZŠ Englišova. Soutěžilo se v pětiboji – přeskok přes švihadlo, hod medicimbálem, kliky, trojsok a běh na 1000 metrů. Naši školu reprezentovalo 19 závodníků a v soutěži družstev jsme obsadili 4. místo z dvanácti škol. V soutěži jednotlivců jsme byli také úspěšní. Jakub Mušálek obsadil ve své kategorii 1. místo, Kristýna Kadulová 2. místo, Jakub Kaspřík 2. místo a  Ondřej Mustar 3. místo. Vzhledem k vynikajícím výkonům je šance, že kromě medailistů mohou postoupit i další naši závodníci do krajského finále.
Děkuji všem závodníkům za skvělou reprezentaci školy a přeji hodně úspěchů v dalších atletických soutěžích.
Petr Suchánek