ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Hájecký badmintonový týden

V úterý uspořádal školní badmintonový klub speciální turnaj. Ve SportCentru na hřišti se sešlo deset rodičů s malými badmintonisty. Děti byly v roli trenérů a rozhodčích, rodiče bojovali o co nejlepší umístění. Turnaj bude mít pokračování v červnu, kdy se uskuteční druhý ročník turnaje ve čtyřhrách v sestavě rodič a dítě.

Na čtvrtek jsme naplánovali okresní přebor základních škol. Přihlásilo se 34 žáků z pěti škol. Ve čtyřech kategoriích odehráli 80 zápasů. Naší badmintonisté byli úspěšní. V kategorii starších chlapců obsadil David Baránek 2. místo a Michal Baránek 3. místo. Úspěšný byl také Libor Štrohalm/4/, Václav Blažej/5/, Adam Rychtář/9/. Druhé místo mezi mladšími dívkami obsadila Anežka Suchánková, Aneta Vidláková 5. místo a Tereza Osmančíková 7. místo. Mladší chlapci – Adam Stuchlík – 4. místo, Šimon Barteček – 5., Tobiáš Gratke – 7. a nejmladší badmintonista Jan Suchánek 8. místo.

Další turnaj pro žáky naší školy plánujeme na měsíc květen.

Všem naším badmintonistům děkuji za vynikající reprezentaci školy a přeji všem hodně dalších sportovních úspěchů.

Petr Suchánek

badmintonový trenér