ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Okresní finále ve šplhu

V uplynulých dnech se zúčastnili naší žáci soutěže ve šplhu v Opavě. V kategorii nejmladších obsadili naši čtvrťáci 6. místo a dívky 8. místo. Mezi jednotlivci vybojoval 3. místo Jakub Mušálek, který zašplhal v čase 4,6 a 4,7 s.

Reprezentovali nás: Kateřina Pochylová, Kateřina Váňová , Lenka Volná, Tereza Hampelová, Jakub Mušálek, Jakub Kaspřík, Zdeněk Raška, Daniel Žídek.

Mezi staršími žáky se naši závodníci také neztratili. Mezi jednotlivci zvítězil Tomáš Nistler, který zašplhal dvakrát v čase 3,2 s.

Reprezentovali nás: Tomáš Nistler, Adam Stuchlík, Pavel Országh, Tobiáš Gratke, Natálie Pavlíková, Aneta Vidláková, Aneta Trojková, Tereza Žídková, Kristýna Kadulová, Kristýna Černínová, Alexandra Švajdová, Karolína Surovíková, Michal Baránek, David Baránek, Václav Blažej, Patrik Mazánek.

Všem reprezentantům děkujeme za reprezentaci školy.

Petr Suchánek