ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Okresní finále v plavání

Žáci 1. stupně se minulý týden ve středu zúčastnili plaveckých závodů, které se konaly v plaveckém bazénu Opavě.

Šestičlenná družstva chlapců a dívek závodila na dráze 25m volným způsobem. Z dívek si nejlépe vedla Kateřina Váňová, která se umístila na krásném 3. místě z celkového počtu 55 závodnic, z chlapců pak Matyáš Hauser, kterému patřilo 8. místo z celkového počtu 66 závodníků. Družstvo dívek ve složení –Katka Váňová, Katka Pochylová, Valerie Michalisková, Caroline Mucková, Nela Mučková a Nikol Třečáková se umístilo na 7. místě. Družstvo chlapců ve složení – Matyáš Hauser, Adam Výtisk, Jakub Mušálek, Jakub Kaspřík, Jan Suchánek a Patrik Berousek se umístilo na místě 8.

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Zuzana Krzestanová