ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Páťáci cestovali do Prahy

Holešovické výstaviště, výstava Body The Exhibition, podzemní nemocnice vybudovaná v protiatomovém krytu Nemocnice Na Bulovce nebo místo, kde před 75 lety zemřel Reinhard Heydrich. Karlův most, Václavské náměstí, jízda metrem, tramvají i autobusem. Nákup Fidget Spinnerů na nádraží a cesta vlakem. Pro každého z nás bylo lákadlem něco jiného. Zážitků máme plno, počasí nám přálo a přidáváme i několik fotek z cesty. (Na těch nejzajímavějších místech bylo bohužel zakázáno fotografovat.)

Náš dík patří zejména Trojkům, kteří nám výlet nadělili jako dárek ke konci školního roku. A děkujeme paní Ivoně Trojkové, která nás po celou dobu výletu doprovázela. Stejně tak náš dík patří paní Evě Pekárkové, která pro nás zařídila návštěvu Nemocnice Na Bulovce. Moc jsme si to s Vámi užili.

páťáci