ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Badmintonové odpoledne se vydařilo

Dvacítka hráčů badmintonu se sešla ve sportovní hale k tradičnímu Školnímu badmintonovému turnaji. Po odehrání zhruba šedesáti zápasů v kategoriích 1.-3. třída, 6. třída a 8.-9. třída jsme mohli rozdat odměny a diplomy všem hráčům a ocenit medailisty.

Mezi nejmladšími zvítězila Valentýna Kostková ze třetí třídy před Janem Suchánkem z první třídy a Ondřejem Mustarem ze třetí třídy. V kategorii šesťáků obsadil první místo Michal Štěnička před Anežkou Suchánkovou a Anetou Vidlákovou. V nejstarší kategorii osmáků, deváťáků a středoškoláků zvítězil David Baránek před Michalem Baránkem a Liborem Štrohalmem.

Všem hráčům blahopřeji k výborným sportovním výkonům a těším se na další badmintonové turnaje a tréninky.

Petr Suchánek