ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Voláme CML, žijeme a vyhlašujeme nesoutěž

Sil ubývá, zato se zvyšuje těšení na cestu domů. Nemajíce energie nazbyt, omluvně doplňujeme fotogalerii. Popisky o tom, co se dělo, můžete zkusit doplnit dle vlastní fantazie. S ní souvisí i další výzva. Ráno jsme dostali nesmírně vtipný e-mail od tatínka nejmenované Rozálky B. Obsah e-mailu jistě napoví tato fotografie:

Inspirovalo nás to k vyhlášení interakční aktivity (nechceme tomu říkat soutěž)  pro Vás rodiče (i další návštěvníky našeho webu).

 

Omrkněte fotografii, kterou nabízíme. Tým ŠvP ocení každý originální text, který k fotce doplníte. Máte-li chuť se zapojit, pošlete nám svůj „pohled na věc“ včetně Vašeho jména či přezdívky na e-mail: lonkova.pavlina@skolahaj.cz nebo na tel. 724 677 209.  

A přikládáme slibovanou fotogalerii (ještě do ní přibydou další fotky, jak je postupně budeme stahovat a sdílet mezi sebou), které říkejme „mišmaší“. 🙂  Máváme. 🙂

Galerie výstupů z dílny focení:

Česká Televize. Návštěvníci [online]. [cit. 27.4.2017]. Dostupný na WWW: http://www.ceskatelevize.cz/porady/898320-navstevnici/5794-fotogalerie/