ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Gymnastický kroužek opět reprezentuje naši školu

28. 4. 2017 pojede do Ostravy 17 bývalých i současných členů gymnastického kroužku školní družiny. Zúčastní se zde soutěže ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH PLNÝCH ZDRAVÍ.

Co se na internetu dočtete o této soutěži?

Soutěž Česko se hýbe ve školách plných zdraví je jedním ze stěžejních projektů iniciativy Česko se hýbe, která chce Čechům pomoci začlenit zdravý životní styl a hlavně pohyb do každodenního života. Do projektu Česko se hýbe ve školách plných zdraví se každoročně zapojuje více než 200 měst, obcí, škol, odborných lékařských společností, sportovních klubů, svazů a asociací, sportovních center, sportovních profesionálů a především desetitisíce aktivních účastníků každého věku, od malých dětí až po seniory. Letos probíhá již pátý ročník této soutěže.

Děti ze školní družiny na soutěži pódiových skladeb předvedou všem již dobře známou choreografii INDIÁNI.

Za ŠD M. Formánková