ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Pondělní barevné dopoledne

Pondělí opět trávíme v barevných skupinách.

Modří dnes absolvovali půldenní výlet minibusem do okolí Karlova pod Pradědem. Doprovázela je paní učitelka Loňková a pan Peter Baláž, který celý výlet vymyslel a zajistil. Navštívili místní úpravnu vody, podívali se na rozhlednu v Nové Vsi na Dolní Moravici a výpravu zakončili dostihové stáje Srubovka s.r.o. na Malé Morávce, kde je pohřben nejslavnější kůň Velké Pardubické, Železník.

Žlutí měli matematický blok s paní učitelkou Hrbáčovou. Připravila pro ně tradiční i netradiční matematické úkoly.  Později tvořili s paní vychovatelkou Bielkovou barevná vejce. Paní vychovatelka doplnila svůj blok o krátkou meditaci a krátký pobyt venku.

Zelení začali den s paní vychovatelkou Bielkovou ranní meditací zaměřenou na klubání z vajíčka. Svá vajíčka, která vyrobili minulý týdne s paní vychovatelkou Mlčochovou, si nabarvili. Blok ukončili společenskými hrami. Ve druhém bloku si byli s paní učitelkou Hrbáčovou a s paní asistentkou Sofkovou zaplavat na hotelu Kamzík.