ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Vrchol dobyt

V sobotu ráno jsme si prodloužili spánek a vstávali jsme až v 7:30. Než v 8 hodin začala snídaně, stihli jsme ještě krátkou běžeckou rozcvičku venku. Po snídani jsme se důkladně připravili na výstup do výšek, nafasovali obědový baliček a naskočili do autobusu. Ten nás vyvezl až na Ovčárnu, odkud jsme vyšlápli až nahoru na Praděd. Sněžilo, z obou stran nás míjeli běžkaři a cestou dolů nás v horní části potrápil i vítr, ale všichni jsme to zvádli. Když jsme sestoupili zpátky dolů, na Figuře jsme si dali i něco dobrého. Někteří polévku, jiní hranolky. Autobus nás pak zavezl zpátky na hotel, kde teď probíhá odpolední klid. Je to klid klidnější než všechny klidy předešlé. 😀 Jsme na sebe pyšní.

A než si prohlédnete galerii, pokochejte se s námi pohledem na Praděd:

Fotogalerie: