ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Dubnové sportovní aktivity našich žáků

V dubnu proběhlo několik sportovních akcí za účasti naších žáků.
Třeťáci, čtvrťáci a páťáci bojovali v okrskových kolech ve vybíjené. Dívky obsadily v okrskovém kole po vyrovnaných zápasech třetí místo. Chlapci bojovali v těžké skupině na ZŠ Englišova. Po dvou vyhraných zápasech se utkali s domácími hráči o postup do okresního finále. Po vyrovnaném zápase nakonec obsadili druhé místo.
Další, atletická soutěž všestrannosti se uskutečnila 19. dubna. Vzhledem ke špatnému počasí proběhla celá soutěž v tělocvičně na ZŠ Englišova v Opavě. Pětiboj se skládal z trojskoku, přeskoku přes švihadlo, hodu medicimbálem, kliků a driblingu. Nejlepšího výsledku dosáhla Kristýna Kadulová, která postoupila do krajského kola, Adam Stuchlík obsadil čtvrté místo, Adam Bernát sedmé místo. V soutěži bojovali také Lucie Kaštovská, Karolína Bodziuch, Václav Blažej, David Baránek, Michal Baránek, Maxmilián Šindlář.
Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy
Petr Suchánek