ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zimní ráno

Celou noc nám sněží, takže ranní pohled z okna bude pro některé opravdovým překvapením. 🙂 Protože to odhadem z dálky vypadá na 10 – 15 cm sněhu, kterého včera nebylo, upravíme tomu i náš program. (Nepřesný odhad upřesňujeme, centimetrů je kolem 40. Paní učitelku omlouvá, že se rozednívalo a neměla brýle. 😀 ) Celodenní výlet odkládáme na neurčito, prozatím zůstaneme na hotelu a ven se podíváme až odpoledne. Bohužel ne všichni vyslechli našeho upozornění a mají s sebou zimní oblečení a zejména boty, což nám komplikuje plánování pobytu venku. Ale i s tím se nějak popereme, případně se rozdělíme na skupiny a ven půjdou pouze ti, kteří budou mít dostatečné vybavení. Zvažujeme ještě možnost vypravit z Háje auto s materiální pomocí, tedy s možností poslat dětem zimní vybavení, teplé rukavice – ať můžeme sněhulákovat – a boty do sněhu. Dáme vědět.)

Blíží se sedmá hodina ráno, tedy budíček a následná snídaně, kolem oběda budeme chytřejší a samozřejmě doplníme další informace. První noc jsme zvládli velmi dobře, většině se podařilo usnout brzy a velká část dětí stále ještě spí. V noci byl klid a „během mé služby se nic zvláštního nestalo“. 😀

Vychutnejte si s námi zimní atmosféru, která ráno mnohé určitě překvapí…