ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kroužky školní družiny vystoupily 5. 4. 2017 v charitativním programu pro Stelinku

Školní rok není zdaleka u konce, ale kroužky školní družiny mohou již začít bilancovat.
V celé své rozmanitosti předvedly, jak systematicky a cílevědomě pracují v padesáti minutovém charitativním programu naší školy. Všem dětem z kroužků gymnastických a hudebních a dramatického děkujeme za pečlivou přípravu a skvělý výkon v uvedeném programu.
Se stejným nasazením připravoval výtvarný kroužek na charitativní jarmark velikonoční suvenýry. Na jejich zhotovení se podílely i ostatní děti z družiny. Všichni si zaslouží naše velké poděkování a pochvalu.
Věříme, že děti svou aktivitou potěšily nejen Stelinku, ale také své rodiče.
Za ŠD M. Formánková