ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

ZŠ Háj Vás zve na Velikonoční jarmark

Přijměte naše srdečné pozvání na Velikonoční jarmark pořádaný dětmi naší školy. Přijďte s námi sdílet velikonoční atmosféru a podělit se o dojmy nad milými výrobky Vašich dětí. Můžete si zde zakoupit tradiční výrobky spojené s Velikonocemi nebo symboly jara. Samotný prodej výrobků bude zahájen v 16.30 hodin a bude doprovázen kulturním programem žáků družiny, který začne v 17. 00 hodin.

Celý jarmark se ponese v charitativním duchu a výtěžek prodeje bude věnován na léčbu nemocné 4-leté Stelinky trpící Rett syndromem. Malá Stelinka, která se na všechny žáky a rodiče už velice těší,  na  jarmark dorazí v doprovodu své maminky. Žáci jí zde budou mít možnost předat všechna  nasbíraná víčka.

Budeme se na Vás těšit.

ZŠ Háj ve Slezsku