ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Ještě malé připomenutí DĚTSKÉHO MAŠKARNÍHO BÁLU našich žáků

Stejně pečlivě jako ples dospělých připravilo SRPD HAJETO pro děti naší školy v sobotu 11. 2. 2017 Maškarní rej. V programu byla i soutěž BINGO, jejímž vítězem se stal Lukáš Stuchlík, žák 1. třídy.

Karneval zahájily s pěti pečlivě připravenými čísly kroužky naší školy. Nejmladší členové gymnastického kroužku předvedly jízdu na dřevěných koních. Ty přijela podpořit i jejich paní učitelka Jiřina Hrbáčová. POI kroužek měl připravenu přehlídku pávů a dvě vystoupení na hudbu z filmu Vaiana. Krásně tančilo i pět dívek z kroužku aerobiku. Závěr patřil společně reji kroužků – tanečnímu, gymnastickému a POI kroužku s názvem RIO.
Děti si pak karneval užívaly s DJ Lucou.
Za ŠD M. Formánková