ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Družina v době adventní.

Děti z družiny se už od listopadu připravovaly na Mikulášskou show. Někteří pilně nacvičovali na vystoupení se svítícími POI a jiní vyráběli funkční makety skate parků z tvrdého papíru a lepících pásek, na kterých pilně trénovali s fingerboardy. Všichni společně se také pustili do velkého úklidu a třídění stavebnic. Ve středu 6.prosince v den Mikulášské show byla škola otevřená pro všechny návštěvníky. V sále naše děti vystoupily s POI míčky. Vystoupení se povedlo, rodiče dětem nadšeně zatleskali. V čítárně jsme vystavovali šest vyrobených skate parků a všichni návštěvníci měli možnost se zúčastnit hlasování o nejlepší dráhu. Celkem hlasovalo 156 návštěvníků. Ve čtvrtek a v pátek hlasovali o nejlepší dráhu žáci, navštěvující družinu i jejich spolužáci z nižších i vyšších ročníků. V obou hlasováních těsně vyhrála dráha číslo jedna. Chodby i třídy máme vánočně vyzdobené. Prvňáci vybarvili mandaly, starší vystříhali papírové vločky a výtvarníci v kroužku vyrobili veliké anděly. Snažíme se být hodní, společně si čteme knížku “Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my” od Miloše Kratochvíla a čekáme, jestli Ježíšek dorazí do školní družiny také letos.
Kolektiv ŠD