ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Country day

Letos se naše devátá třída ujala pořádání nezapomenutelných tematických dnů. Hned první z nich byl výjimečný. Jelikož jsme vesnická škola, tak jsme se tentokrát rozhodli spojit se s venkovským životem – ten český už však známe, proto jsme se přesunuli do Ameriky! Ve středu 27. září se naše škola proměnila v malou westernovou osadu a naši žáci se stali kovboji a kovbojkami. Kostýmy s koženými vestami, kovbojskými klobouky a plastovými pistolkami byly na denním pořádku a celá budova školy ožila atmosférou Divokého západu. Tento den nejenže přinesl zábavu a dobrodružství, ale také zdůraznil smysl kolektivity a ukázal, že i malá vesnická škola může být místem, kde se žáci cítí skvěle a prožívají nezapomenutelné zážitky.

9.třída a Michael Kotzur