ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Atletický trojboj 2. a 3. třídy

Ve středu 21.6. se vydala na svůj první větší atletický závod čtveřice druháků (Karolína Blažejová, Barbora Kaspříková, Ludvík Beneš, Vojtěch Kalus) a parta čtyř dětí z třetí třídy (Markéta Mušálková, Barbora Koudelková, Šimon Molnár, Jiří Zdražila). Závody se uskutečnily na sportovní škole ZŠ Englišova v Opavě. Zúčastnilo se 5 družstev ze 4 škol. V konkurenci opavských škol jsme se umístili na krásném druhém místě a nebyli jsme úplně daleko od zlaté medaile. Soutěžilo se v běhu na 50 metrů, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Kromě nádherné stříbrné medaile týmu se podařilo i individuální umístění jednotlivců v každé kategorii.

2.třída-dívky: Karolína Blažejová-3. místo (vítězka běhu na 50 m v kategorii dívek 2.tříd)

-chlapci: Ludvík Beneš-3.místo (vítěz ve skoku dalekém v kategorii chlapců 2.tříd)

3.třída-dívky: Markéta Mušálková-3.místo (vítězka hodu míčkem v kategorii dívek 3.tříd)

-chlapci: Jiří Zdražila-1.místo (vítěz běhu na 50m a skoku dalekém v kategorii chlapců 3.tříd) a absolutní vítěz mezi jednotlivci Atletického trojboje.

Velká gratulace za podané výkony, bojovnost a týmovou spolupráci.

Andrea Hubáčková