ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Závěrečná výstava výtvarného kroužku

Dne 28.6. si ve škole mohli všichni rodiče, prarodiče a milovmíci výtvarného umění prohlédnout výstavu prací dětí výtvarných kroužků paní Jany Mlčochové. Slavnostní vernisáž výstavy začala hudebním vystoupením Honzy Havránka a Elenky Hrubé. Paní Jana pak všechny seznámila s náměty vystavených  děl. Prvňáčkům byla inspirací kniha Daisy Mrázkové  “Můj medvěd Flóra”. Druháci se věnovali hlavně přípravě různých školních akcí, jako například novoroční PF pro projekt Erasmus, dekoracím k zápisu dětí do první třídy nebo kulisám k vystoupením. Následovala dětmi komentovaná prohlídka, na které se návštěvníci dozvěděli, jaké techniky při tvorbě použily  a kdo jsou autoři děl. Kromě chodby v přízemí byl pro hosty připraven k nakouknutí i ateliér ve druhém patře a vyzdobena chodba před ním. Všichni účastníci jen koukali a hlasitě vše obdivovali. Paní Janě i dětem  za jejich skvělou práci velmi děkujeme.

Věra Bielková, vedoucí vychovatelka