ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Na výletě v mňam, mňam světě 

,,Jééé, jůůů, tý brďo, mňáám”…ozývalo se pondělním odpolednem v OC Breda v Opavě. To děti výtvarného kroužku školní družiny vyrazily na výlet obdivovat práce svých “konkurentů” a samozřejmě se pyšně a po právu vypínat také u svých vystavených prací, které byly náležitě porotou oceněny. Téma letošní výtvarné soutěže znělo “Mňam, mňam, mňamky” a bylo opravdu na co koukat. A protože se nám neskutečně začaly sbíhat sliny, byť jen u obrázků, museli jsme si pomlsat na zmrzlině a ledové tříšti (to už ale opravdové). Také jsme prošmejdili papírnictví, kde se některé zodpovědné děti už předzásobily na příští školní rok a nakoupily nové vybavení do pouzdra v podobě všebarevných pastelek, propisek a fixů. Výlet jsme završili dováděním na průlezkách pod Ptačím vrchem. Výprava za nejen výtvarným mlsáním se moc povedla a všem se líbila.

Za ŠD a výtvarný kroužek Věrka Bielková a Jana Mlčochová