ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kouzelník v družině

Byl jednou jeden kouzelnîk, jmenoval se Waldini a zavolal do naší družiny. Nabídl nám své vystoupení, tak jsme se s dětmi poradili a zjistili jsme, že bychom ho chtěli určitě vidět. Bylo nás hodně, kteří jsme se s doopravdickým kouzelníkem ještě nesetkali. Chvilinka těšení a bylo to tady.

Kouzelnîk sice vypadal jako normální pán, ale kouzlit uměl. Sice to nezvládal úplně sám a pořád potřeboval nějaké pomocníky, ale to nám vůbec nevadilo. Když můžeme, pomůžeme, a kdybychom náhodou nemohli, pomůže pan ředitel. Prostě kouzlení je cool. Bavilo nás nejen se dívat na kouzelnické triky ale i odhalovat, jak se dělají. Pokud by se někdo chtěl kouzelníkem stát, dostal spoustu užitečných rad, jak na to. Po skončení představení ještě pan kouzelník vyrobil zájemcům zvířátka z nafukovacích balónků a byl konec. Škoda. Ale nevadí, třeba nám zase někdo zajímavý zavolá.

Děti a vychovatelé ŠD