ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Užíváme si poslední společné chvíle

Páteční, pondělní a úterní třídnické hodiny jsme využili opravdu na maximum. V pátek jsme si udělali „zvířátkový den“, kdy jsme si povídali o svých domácích mazlíčcích (některé děti si přinesly zvířátko do školy, jiné nahrály jeho fotku/video na google classroom). Otestovali jsme hry, které jsme vyráběli na začátku školního roku, a tak jsme si zábavně procvičili učivo z češtiny. V pondělí a úterý jsme věnovali hodně času výrobě originálních vzpomínkových triček. Všechna se opravdu povedla, a tak chceme moc poděkovat paní Janě za obrovskou pomoc při jejich zhotovení!
Na závěr všem současným páťákům přejeme, ať se jim na 2. stupni líbí a ať s úsměvem na tváři vzpomínají na svých prvních 5 let školní docházky.
páťáci a paní učitelky