ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Což takhle dát si drink?

Ve školní družině dodržujeme pitný režim. Nejzdravější tekutina je voda. Z hygienických a coronavirových důvodů by si měly děti nosit své pití. Pokud jim dojde, mohou si z várnice načepovat čistou zdravou vodu. Ovšem takový drink? To by bylo jiné kafe. Rozhodli jsme se pro bezovou limonádu s mátou a citrónem.

Vyzýváme všechny rodiče a prarodiče, aby se koukli na své zahrádky, jestli jim tam nepřerůstá máta. Pokud ano, chtěli bychom ji i s kořeny, abychom si ji mohli zasadit. Zatím jsme se ptali jen učitelů a ozvala se nám paní učitelka Hubáčková, kterou jsme přepadli u ní na zahradě. Dostali jsme rostlinky do dvou truhlíků a pak jsme vyzkoušeli Jáchymkovy průlezky. Děkujeme.

V pondělí s dobrovolníky půjdeme trhat bez. Pokud by někdo donesl do školy natrhaný, určitě ho použijeme, až budeme vyrábět zdravý bezový sirup.

Čeká nás ještě spousta práce, ale drink je drink!

Kolektiv ŠD