ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Šipkovaná pro 1.A

Hráli jsme šipkovanou, vždyť to znáš.
Kamaráde já jsem vyhrával…..

(Při psaní tohoto článku mě okamžitě napadla jednoslovná výměna v refrénu hitu Dalibora Jandy z 90.let 😎  …. jen přeměnit slovo kličkovanou za šipkovanou….:-)

V pátek jsme si užili hodinu tělesné výchovy zase trošku jinak. Hráli jsme šipkovanou. Po šipkách jsme vyrazili vstříc novému dobrodružství. Hledali jsme skryté dopisy, ve kterých byl úkol např. vymysli rýmy, podepiš se, udělej 10 dřepů, uvaž mašličku z provázku na plot, vyřeš matematickou slovní úlohu aj. Cestou jsme se předháněli, kdo najde šipku dříve, dohadovali, kterým směrem se vydat hledat dopis. Vše bylo úspěšně zakončeno v areálu školy, kde jsme si našli malý poklad zahrabaný v hromádce listí.

A.Hubáčková a parta z 1.A